Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Bosch KIV86VFE1, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad külmikud, Sügavkülma osa all

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Bosch KIV86VFE1

(Küsi tarneaega)

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

769 €

Lisainformatsioon

Kaubamärk Bosch
Netokaal (kg) 53,3 kg
Tüüp Sügavkülma osa all
Paigaldus Kappi
Integreerimisviis Uks uksele
Energiaklass E
Üldmaht, netto ( l ) 269
Jahekambri maht, netto ( l ) 184
Sügavkülmkambri maht, netto ( l ) 85
Külmutusvõimsus (kg/24h) 4
Külmapidavus (h) 9
Juhtimine Elektrooniline
NO FROST Ei ole
Kiirkülmutus On
Vahetatav ukse/uste poolsus On
Müratase (dB) 38
Kõrgus (mm) 1772
Laius (mm) 541
Sügavus (mm) 548

LED-valgustus

Hästi valgustatud külmiku sisu. LED-valgustus pakub külmikute puhul täiesti uut valgustuskontseptsiooni, tagades ühtlase ja helgivaba sisevalgustuse. LED-valgustid tarbivad vähem elektrit kui tavalised külmikuvalgustid ega vaja seadme eluea vältel väljavahetamist.

LowFrost

Harvem sulatamine on energiasäästlik ja vähendab teie vaeva. Lisaks sellele, et tavalise sügavkülmiku sagedasele sulatamisele kulub palju aega, raiskab see ka energiat. LowFrost vähendab sügavkülmikusse koguneva jää hulka, et seadet ei oleks vaja nii tihti sulatada. Kui sulatamine on vältimatu, siis meie LowFrost-funktsiooniga külmikute põhjas on praktiline ventilaator, mis võimaldab teha seda kiiresti ja mugavalt. Valige külmik, mis kannab hoolt nii teie kui ka iseenda eest.

BigBox Plus

Lisaruum seal, kus vaja. Eriti sügav külmutatud toitude sahtel sobib hästi külmutatud toidu nõude või suurte külmutatud toitude, nagu tordid või pitsad, üksteise peale virnastamiseks. Kui teil on vaja näiteks toitlustada lapse sünnipäeva või külmutada pulmatort, siis BigBox pakub selleks piisavalt ruumi. Selleks et sügavkülmikus kord tagada, on Bosch lisanud sisemise karbi, kus saate hoida väiksemaid asju, näiteks ürte või jääkuubikuid.

EcoAirflow

Külmik, mis tagab kõikjal püsiva temperatuuri Külmiku ebaühtlane jahutus võib mõjutada märgatavalt toiduainete maitset ja säilimisaega. Tänu EcoAirflow’le püsivad niiskus ja temperatuur kogu jahutusalas ühtlasel tasemel ning toit säilib kauem.

VitaFresh XXL Health

Eriti palju ruumi puu- ja köögiviljade kauem värskena hoidmiseks. Ruumikas VitaFresh XXL-i sahtlis on rohkelt ruumi ja täiuslik hoiukeskkond kõigile teie värsketele toiduainetele. Sahtli hoiutingimusi on võimalik reguleerida, et puu- ja köögiviljad säiliksid kauem värskena. Nii on teil rohkem toitu, mida nautida, ja vähem toitu läheb raisku.

Stabiilsed uksekorvid

Uksekorvide evolutsioon Tänu kõrgematele küljeseintele pakuvad uued optimeeritud mahuga poolläbipaistvad uksesahtlid rohkem ruumi ja stabiilsust ning välja kukkuvad ja ümber minevad purgid ning pudelid jäävad nüüd minevikku. Kaunis jääsinine väljanägemine on saavutatud unikaalse töötlustehnikaga.

Hoiatusheli

Hoiatusheli Kui uks ei ole suletud või tekib mõni muu tõrge, antakse sellest märku hoiatusheli või valgusega.

SuperFreezing

Kaitseb külmutatud toiduaineid sulamise eest. Sügavkülmikusse uute toiduainete lisamine tõstab sisetemperatuuri, mis võib põhjustada olemasoleva toidu sulamist ja maitse vähenemist. SuperFreezing-funktsioon tagab uue toidu kiire külmutamise ja takistab sellega muu sügavkülmikus oleva sulamist. Automaatse külmutamisfunktsiooniga seadmed jätkavad kohe pärast vajaliku temperatuuri saavutamist tavapärast tööd, et mitte energiat raisata. Tänu sellele säilib külmutatud toidu maitse isegi uue toidu lisamisel.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!