Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:
Uus

Bosch SMP4HCS03S, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad nõudepesumasinad, Tööpinna alla oma uksega, laius 60 cm

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Bosch SMP4HCS03S

(Küsi tarneaega)

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

609 €

Lisainformatsioon

Kaubamärk Bosch
Netokaal (kg) 36,6
Tüüp Tööpinna alla oma uksega 60 cm
Värv Uks - roostevaba
Energiaklass D
Veekulu ( l ) 9
Mahutavus (nõudekomplekte) 14
Müratase (dB) 42
Pesuprogrammide arv 6
Reguleeritav ülakorv On
3 korvi tasandit On
Kõrgus (mm) 815
Laius (mm) 598
Sügavus (mm) 573

Seeria 4, Tööpinna alla paigaldatav nõudepesumasin, 60 cm, roostevaba teras

Comfort Control nõudepesumasinad- Ergonoomika ja disain kohtuvad
Puhtad nõud on toredad, aga kuidas on puhta disainiga köögis? Tänu Comfort Control nõudepesumasina integreeritud disainile saab seda paigaldada tööpinna alla koos esipaneeliga, mis näeb välja samasugune nagu kapid. See on kinnitus sellest, et Boschi tooted ühendavad välimuse ja funktsionaalsuse.
ExtraDry - Ideaalselt kuivad plastnõud
Feature IconÜhe nupuvajutusega aktiveeritava ExtraDry-funktsiooni kasutamisel kuivatatakse teie nõusid eriti põhjalikult, kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.
Infotuli ukse käepidemes - Lihtsasti nähtav olekuinfo.
Käepidemes põleb infotuli, kui nõudepesumasin parasjagu töötab. Kui nõud on valmis, lülitub tuli välja.
Silence Plus 42 dB - Pese nõusid eriti vaikselt.
Feature IconKes tahaks mürakeskkonnas piinelda? Kui ka Sina hindad vaikust, on õige valik Silence Plus 42 dB nõudepesumasin. See töötab eriti vaikselt, tagades Sinu köögis rahuliku idülli.
Flex-korvid - Flex-korvid pakuvad paindlikku ja praktilist lahendust masina mugavaks täitmiseks ja tühjendamiseks.
Testitud hügieenikvaliteet - Kinnitatult hügieeniline tulemus
Viirused, sh koroona- ja gripiviirus hävivad Eco 50 °C programmis tõhusalt, mida on kontrollinud integratiivse hügieeni ja viroloogia instituut (1. taseme hügieenimärgis). Kõrgema temperatuuriga programmidega on võimalik saavutada märkimisväärselt paremaidki hügieenitasemeid, ning need hävitavad tõhusalt kangekaelsemad viirused nagu kattega ja katteta viirused. See on kinnitatud Intensive 70 °C ja Machine Care hooldusprogrammi puhul (3. taseme hügieenimärgis).
VarioDrawer - Nüüd on nõudepesumasina kasutamine eriti paindlik.
Feature IconMõnikord ei ole võimalik kõiki nõusid masinasse mahutada, kuna sisemuse ruumilahendus ei ole eriti paindlik. VarioDrawer on ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinate ülaosas olev lisasahtel, mis pakub probleemile lahendust. Sinna saab panna söögiriistad, väiksemad köögitarvikud, nagu kulbid ja visplid, ning isegi espressotassid. See pakub nõudepesumasina täitmisel suuremat paindlikkust ja jätab alumisse korvi rohkem ruumi. Kui söögiriistakorvi asemel kasutatakse VarioDrawerit, on 60 cm masinas ruumi 14 nõudekomplektile ja 45 cm masinas 10 nõudekomplektile.
Rackmatic - Feature IconTänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi juhul, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.
Hääljuhtimine - Teie seade kuulab teid
Feature IconTänu partnerlusele Amazon Alexaga saab teie nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrollige, kas Alexa rakenduses on teie riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti funktsioon, ning aktiveerige see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.
Tabletiloendur - See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib teie tarbimist ja teavitab teid tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saate otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.
Tõukemärguanded - Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui teil on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab teile meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse teie mobiilseadmesse, teavitades teid programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.
Allalaetavad programmid - Lae alla programme, mis sobivad täiuslikult just sinu elustiiliga.
Nõudepesumasina kasutamisel juhtub mõnikord, et pesuprogrammid ei vasta sinu isiklikele vajadustele. Allalaetavate programmidega Boschi nõudepesumasinad pakuvad sulle võimalust Home Connect äpi kaudu lisaprograme alla laadida. Tänu allalaetavatele programmidele saad alati valida just endale meelepärase programmi, et saaksid pesutulemustega iga kord rahul olla.
Programmiabiline - Nutikas programmivalik
Kuidas teada, millist programmi iga masinatäie jaoks kasutada? Programmiabiline muudab otsustamise lihtsaks. Vasta lihtsalt Home Connect äpis mõnele küsimusele oma nõude tüübi, määrdumisastme ja isiklike eelistuste kohta seoses energiatõhususe, kuivuse astme, kiiruse ja müratasemega, ning süsteem soovitab sobivat programmi. Seejärel vajuta Start ning juba varsti ootavad sind täiuslikult puhtad nõud minimaalse vaevaga.
Kaugdiagnostika - Kaugtugi tõrgete korral
Kui kodumasinad ei tööta nii nagu peaks, võib see üksjagu stressi põhjustada. Kaugdiagnostika tuleb siinkohal appi. Helista lihtsalt Boschi hoolduspartnerile ning sinu loal kontrollib tehnik distantsilt sinu seadet, tuvastab probleemse koha ja annab selget nõu, kuidas probleemi lahendada. Juhul kui probleemi ei ole võimalik lahendada, tuleb tehnik sinu juurde koju kõigi vajalike varuosadega ning kõrvaldab probleemi. Nutikas tugi, nutikad lahendused.
Lemmikfunktsioon - Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab teil oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanilt. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.
AquaStop - Unustage nõudepesumasina lekked
Feature IconLekkekindlus on nõudepesumasinate puhul hädavajalik omadus. Meie AquaStop-süsteem pakub usaldusväärset lekkekaitset. Kui andur tuvastab lekke, peatub nõudepesumasina töö automaatselt ning vesi pumbatakse topeltseinaga vooliku kaudu välja. AquaStop kaitseb teid veekahjustuste eest ja see kehtib kogu seadme eluea vältel.
ActiveWater - Vähem vett, vähem energiat, parem jõudlus.
Feature IconBoschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel laitmatu tulemuse saavutada.
EcoSilence Drive - EcoSilence Drive – ennekuulmatu nõudepesu
Feature IconKodu korras hoidmine võib olla keeruline, seal vaikuse tagamine aga vahel lausa võimatu. Meie EcoSilence Drive’iga nõudepesumasinad puhastavad väga tõhusalt ja samal ajal ülimalt vaikselt. Harjadeta energiasäästliku ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendava mootoriga tagab EcoSilence Drive palju sujuvama ja vaiksema töö. Nüüd saate nautida enda kodus nii puhtust kui ka vaikust.
DosageAssist - DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.
Automaatprogrammid - ole enam vaja ise mõistatada.
Feature IconEri masinatäite puhul on vaja kasutada eri pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!