Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:
Uus

Bosch SMV2ITX18E, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad nõudepesumasinad, Täisintegreeritavad nõudepesumasinad 60 cm

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Lisainformatsioon

Kaubamärk Bosch
Netokaal (kg) 31.3
EAN kood 4242005207213
Tüüp Täisintegreeritav 60 cm
Energiaklass E
Veekulu ( l ) 10.5
Mahutavus (nõudekomplekte) 12
Müratase (dB) 48
Displei On
Pesuprogrammide arv 5
Pesutemperatuuride arv 4
3 korvi tasandit Ei ole
Kõrgus (mm) 815
Laius (mm) 598
Sügavus (mm) 550

Home Connecti rakenduse kaudu juhitav nutikas müravähendusfunktsiooniga nõudepesumasin.

ExtraDry – täiendava kuivatamise funktsioon.
Vaikus nõudmisel – kuni 30 minutit müravähendust Home Connecti rakenduse kaudu.
InfoLight – punane täpp põrandal annab märku, kas nõudepesumasin on sisse või välja lülitatud.
Home Connect – nutikad koduseadmed muudavad igapäevaelu lihtsamaks.
Lemmikfunktsioon – isikupärastatud funktsiooni valimine vaid ühe puudutusega

ExtraDry
Ideaalselt kuivad plastnõud
Ühe nupuvajutusega aktiveeritava ExtraDry-funktsiooni kasutamisel kuivatatakse teie nõusid eriti põhjalikult, kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.

Vaikus nõudmisel
Eriti vaikne, kui vajate seda
Mõnikord on vaja kodus eriti vaikset keskkonda, et keskenduda oma ülesannetele. Nõudmisel vaikuse funktsiooniga saate nõudepesumasina igal ajal Home Connecti rakenduse kaudu vaigistada. See vähendab müra kuni 30 minutiks minimaalsele tasemele, nii et nõudepesumasin jätkab samal ajal töötamist. Nõudmisel vaikuse funktsiooniga saate keskenduda sellele, mis on parasjagu kõige olulisem.

InfoLight®
Täpp, mis annab märku, kas masin töötab.
InfoLight® projitseerib pesutsükli ajal põrandale punase täpi, et teaksite, kas nõudepesumasin töötab. Kui programm on lõppenud, siis täpp kaob.

Hääljuhtimine
Teie seade kuulab teid
Tänu partnerlusele Amazon Alexaga saab teie nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrollige, kas Alexa rakenduses on teie riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti funktsioon, ning aktiveerige see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

Tabletiloendur
See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib teie tarbimist ja teavitab teid tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saate otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

Tõukemärguanded
Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui teil on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab teile meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse teie mobiilseadmesse, teavitades teid programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

Lemmikfunktsioon
Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab teil oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanilt. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

AquaStop
Unustage nõudepesumasina lekked
Lekkekindlus on nõudepesumasinate puhul hädavajalik omadus. Meie AquaStop-süsteem pakub usaldusväärset lekkekaitset. Kui andur tuvastab lekke, peatub nõudepesumasina töö automaatselt ning vesi pumbatakse topeltseinaga vooliku kaudu välja. AquaStop kaitseb teid veekahjustuste eest ja see kehtib kogu seadme eluea vältel.

ActiveWater
Vähem vett, vähem energiat, parem jõudlus.
Boschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel laitmatu tulemuse saavutada.

EcoSilence Drive
EcoSilence Drive – ennekuulmatu nõudepesu
Kodu korras hoidmine võib olla keeruline, seal vaikuse tagamine aga vahel lausa võimatu. Meie EcoSilence Drive’iga nõudepesumasinad puhastavad väga tõhusalt ja samal ajal ülimalt vaikselt. Harjadeta energiasäästliku ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendava mootoriga tagab EcoSilence Drive palju sujuvama ja vaiksema töö. Nüüd saate nautida enda kodus nii puhtust kui ka vaikust.

DosageAssist
DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

Automaatprogrammid
Pole enam vaja ise mõistatada.
Eri masinatäite puhul on vaja kasutada eri pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

Home Connect
Hoia oma nõudepesumasinaga igal ajal sidet.
Tänu meie koostööle Amazoni Alexaga saad oma nõudepesumasinat nüüd mobiiliseadmest või hääljuhtimisega jälgida ja juhtida. Home Connect äpiga saad muu hulgas muuta valgustust või pesuprogrammi kiirendada – täielik ja mugav kontroll, kus iganes viibid.

AquaSensor
Täiuslikud tulemused, vee raiskamata.
See võib olla üsna ärritav, kui nõud on pärast pesu masinast välja võttes endiselt mustad. Tänu AquaSensor-funktsioonile on nõud aga alati laitmatult puhtad. See analüüsib täiusliku tulemuse tagamiseks iga pesutsükli alguses nõude määrdumisastet, valib toiduosakeste, rasva ja puhastusvahendi jääkide põhjal optimaalse loputusaja ning rakendab vajaduse korral isegi eelpesu. Kuna igaks loputustsükliks kasutatakse täpselt vajalikul hulgal vett, vähendab AquaSensor lisaks märgatavalt teie veetarvet. See on nutikas loputus, millega saavutatakse iga kord soovitud tulemus.

Programmiabiline
Nutikas programmivalik
Kuidas teada, millist programmi iga masinatäie jaoks kasutada? Programmiabiline muudab otsustamise lihtsaks. Vasta lihtsalt Home Connect äpis mõnele küsimusele oma nõude tüübi, määrdumisastme ja isiklike eelistuste kohta seoses energiatõhususe, kuivuse astme, kiiruse ja müratasemega, ning süsteem soovitab sobivat programmi. Seejärel vajuta Start ning juba varsti ootavad sind täiuslikult puhtad nõud minimaalse vaevaga.

Allalaetavad programmid
Lae alla programme, mis sobivad täiuslikult just sinu elustiiliga.
Nõudepesumasina kasutamisel juhtub mõnikord, et pesuprogrammid ei vasta sinu isiklikele vajadustele. Allalaetavate programmidega Boschi nõudepesumasinad pakuvad sulle võimalust Home Connect äpi kaudu lisaprograme alla laadida. Tänu allalaetavatele programmidele saad alati valida just endale meelepärase programmi, et saaksid pesutulemustega iga kord rahul olla.

Kaugdiagnostika
Kaugtugi tõrgete korral
Kui kodumasinad ei tööta nii nagu peaks, võib see üksjagu stressi põhjustada. Kaugdiagnostika tuleb siinkohal appi. Helista lihtsalt Boschi hoolduspartnerile ning sinu loal kontrollib tehnik distantsilt sinu seadet, tuvastab probleemse koha ja annab selget nõu, kuidas probleemi lahendada. Juhul kui probleemi ei ole võimalik lahendada, tuleb tehnik sinu juurde koju kõigi vajalike varuosadega ning kõrvaldab probleemi. Nutikas tugi, nutikad lahendused.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!