Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

4 küsimust, mis aitavad Sul teha valiku sobivaima külmiku leidmiseks! 

Loe lähemalt

Kui Sinu elamisest on puudu üks tubli pesumasin, siis luba soovitada kvaliteetseid, funktsionaalseid ja ökonoomseid Electroluxi pesumasinaid. Boonusena hea ostuotsuse eest, anname ostuga kingitusena kaasa Electroluxi aurutriikraua. 

Loe lähemalt

Toidu raiskamise ajastul saab toiduainete pikemaajalisse säilimisse panustada külmiku korrashoiu ja toidu korrektse hoiustamisega. Kuna temperatuur külmiku erinevates osades võib erineda märkimisväärselt, siis on oluline teada, millisel riiulil erinevaid toiduaineid hoiustada.

Külmiku riiulid

Loe lähemalt

Kuidas pesta pesu nõnda, et riided oleksid puhtad, terved, ei kuluks liiga kiiresti ega muutuks topiliseks? On 10 nippi, mida rakendades võid kindel olla, et pesu saab laitmatult puhtaks ja püsib uueväärsena pikka aega.

Loe lähemalt

Praegu Euroopas kodumasinatel olev energiamärgis on olnud kasutusel juba ligi kaks kümnendit, seadmete energiatõhusus on vahepealse ajaga aga märgatavalt muutunud. Seetõttu võetakse 1. märtsist pesumasinate, pesumasin-kuivatite, külmikute ja nõudepesumasinate puhul kasutusele uuendatud energiamärgised, mille järgi võib varem A+++ klassis olnud masin jääda edaspidi D või E klassi.

Loe lähemalt
Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 28

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!