Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:
Soodsad hinnad, paindlikud järelmaksutingimuse ja nüüd ka tasuta kojuvedu! Tule vali omale sobilikud kodumasinad välja!
Loe lähemalt

Praegu Euroopas kodumasinatel olev energiamärgis on olnud kasutusel juba ligi kaks kümnendit, seadmete energiatõhusus on vahepealse ajaga aga märgatavalt muutunud. Seetõttu võetakse 1. märtsist pesumasinate, pesumasin-kuivatite, külmikute ja nõudepesumasinate puhul kasutusele uuendatud energiamärgised, mille järgi võib varem A+++ klassis olnud masin jääda edaspidi D või E klassi.

Loe lähemalt

Isegi piinlikku puhtust pidavas kodus võib teinekord ette tulla rohkelt küpsetamist-praadimist, mis tektitab köögipindadele rasvakihi, mida kuivanuna on päris keerukas eemaldada. Omegi on olemas nipid, mille abil saab ka kõige tõrksamast paakunud rasvast jagu ilma pindu kahjustamata. 

Loe lähemalt

Meie e-pood on teile mugavaks ostlemiseks avatud 24h, 7 päeva nädalas. Klienditugi on teie jaoks pühade perioodil olemas järgmise graafiku alusel: 

Loe lähemalt

Kui Sinu elamisest on puudu üks tubli pesumasin, siis luba soovitada kvaliteetseid, funktsionaalseid ja ökonoomseid Electroluxi pesumasinaid. Boonusena hea ostuotsuse eest, anname ostuga kingitusena kaasa Electroluxi aurutriikraua. 

Loe lähemalt
Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 35

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!