Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Kui Sinu elamisest on puudu üks tubli pesumasin, siis luba soovitada kvaliteetseid, funktsionaalseid ja ökonoomseid Electroluxi pesumasinaid. Boonusena hea ostuotsuse eest, anname ostuga kingitusena kaasa Electroluxi aurutriikraua. 

Loe lähemalt
Soodsad hinnad, paindlikud järelmaksutingimuse ja nüüd ka tasuta kojuvedu! Tule vali omale sobilikud kodumasinad välja!
Loe lähemalt

Ehedad Itaalia maitsed Sinu koduses Electroluxi ahjus! 

Loe lähemalt

Pesukuivati või vana kooli nööril kuivatamine? Kumb on säästlikum ja kasulikum? 

Loe lähemalt

Kui tahad, et Sinu nõudepesumasin kaua vastu peaks ja kaua laitmatult teeniks, on mõned näpunäited, mida saad selle heaks ära  teha.


Vali õiged pesuvanendid

Kasutaja seisukohast on kõige mugavam pesuvahendina kasutada tabletti, mille eri kihtide lahustumine toimub vastavalt masina töötsüklitele.

 Kui tabletiga pestes ei saa nõud korralikult puhtaks ja neile jäävad programmi lõppedes inetud randid-laigud, on põhjuseks enamasti liiga kare vesi. Parema tulemuse võib saavutada pesu- ja loputusvahendit eraldi kasutades. Kui kõiki vajalikke aineid kasutatakse eraldi – eraldi pesuaine, eraldi loputusaine, eraldi nõudepesumasina sool –, siis võimaldab see neid doseerida just sellistes vahekordades, mis vastavad antud piirkonna veekvaliteedile. Spetsiaalne sool on vajalik selleks, et masinas paiknev vaigu tüüpi aine säilitaks oma vett pehmendava võime.

 

nõudepesumasinadJälgi vee pehmust/karedust

Pesemisel on vaja jälgida, et masin oleks õieti seadistatud. Uutel masinatel on kaasas lakmus- ehk indikaatorriba, mille abil määratakse, kui palju soola doseerida. Selle ribaga saab määrata veekareduse astet. Riba peal on ruudukesed, mis testi ajal värvuvad, ja juhendis on tabel, mis näitab, millisele tasemele on vaja masina veepehmendussüsteem reguleerida.

 Kohustuslik ettevalmistus enne iga nõudepesu

Loomulikult tuleks nõudelt enne nende masinasse panemist maha lükata kõik eemaldatavad toidujäätmed. Pottide puhul võib vajalik olla ka eelnev leotamine ning tahkete ja kinni kleepunud toidujäätmete hoolikam eemaldamine. Kodus regulaarselt toitu valmistava inimese elu teeb nõudepesumasin palju lihtsamaks juba kolmeliikmelise pere puhul.

 Ilma hoolduseta ei lähe mitte!

Masina pikema eluea ja töökindluse tagab õige hooldus. Vajalik on masinat regulaarselt läbi pesta spetsiaalse läbipesuainega, mida saab osta ka supermarketitest. Olenevalt kasutusaktiivsusest tuleb seda teha 2–4 korda aastas.

 Lisaks on vajalik masina põhjas asuvate filtrite regulaarne puhastamine. Toiming on lihtne ja kiire ning filtritele tasuks pilk peale heita vähemalt paar korda kuus. Aeg-ajalt tuleks kontrollida ka masina uksetihendeid ja neid vajaduse korral lapiga puhastada.

 Kui kõiki neid punkte jälgid, võid kindel olla, et nõud on alati säravalt puhtad ja masin teenib pikki aastaid! 

Leia omale sobiv nõudepesumasin siit

Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 31

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!