Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Tähistame Electroluxi 100. juubeliaastat ja täname kõiki ostjaid usalduse eest. Seepärast anname paljude Electroluxi toodete tänutäheks ostuga kaasa väärt kingituse. Kõigi ostjate vahel, kes ostavad, mistahes Electroluxi kodumasina, osalevad loosis, mille peaauhinnaks on väärtuslik Electroluxi robottolmuimeja! 

robottolmuimeja

Loe lähemalt

Kui oled pesumasina -ja kuivati jahil, siis siin on pakkumine, mida ei saa käest lasta! AEG ja/või Electrouxi eestlaetava pesumasina-kuivati ostuga anname Sulle väärtusliku kingitusena kaasa Ergorapido varstolmuimeja.

Loe lähemalt

Sügavkülmutit tuleb sulatada, kui külgseintel oleva jääkihi paksus on 10–15 mm. Seda on lihtsam sulatada siis, kui see on tühi või kui seal on ainult mõni üksik ese.

Loe lähemalt

Tänapäeva pesumasinad võimaldavad nii pehmete mänguloomade kui joogamattide pesemist, kuid lisades masina tarkusele ka kasutaja enda nipid, on võimalik lemmikkampsuni või lõhkiste teksapükste eluiga märkimisväärselt pikendada. Pesu õigeks pesemiseks jagavad nippe tehnoloogiaettevõtte LG eksperdid.

Loe lähemalt

Millist kohvimasinat osta?

03.09.2019 13:02

Enne kohvimasina ostmist võiks läbi mõelda, mida sellelt ootate, kus ja kui sageli kasutama hakkate, millised on kohvijookide eelistused ja muidugi ka seda, milline on eelarve masina ostuks.

Loe lähemalt
Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 18

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!