electrolux intuitiivsed kodumasinad

Electroluxi intuitiivne köögitehnikasari toob tipprestorani maitsed otse Sinu kööki ja seda mängleva kergusega.

Iga Electroluxi intuitiivse ahju ja pliidiplaadi ostuga anname aprillis kingitusena kaasa uhke 3-osalise köögitarvikute komplekti! 

Mis teeb Electroluxi intuitiivsed kodumasinad eriliseks? 

Electroluxi intuitiivsed ahjud

Assisted Cooking tehnoloogia toob teie kööki tippkoka, kes juhendab toiduvalmistamist ja vastab kõigile küsimustele. Valige soovitud toit ja ahi reguleerib ise küpsetustemperatuuri ja -aja. Parimad retseptid saab hõlpsasti lemmikretseptide alla lisada.

Tutvu Electrolux Intuit ahjude valikuga: 

EOC8P39WZ EOD6C71V EOE7P31Z EOE8P31V EOE8P31X EOE5C71Z
auruahi auruahjud pürolüüsahjud pürolüüsahjud integreeritavad ahjud elektriahi

Electoluxi intuitiivsed pliidiplaadid

Valmistage restoranitasemel toite. Kasutajasõbralikud ja uuenduslikud induktsioonpliidid on abiks ka kõige nõudlikumatele gurmaanidele. Pliit tagab lihtsa, kiire ja turvalise toiduvalmistamise koos ajutise pausi funktsiooniga.

Tutvu Electrolux Intuit intuitiivsete pliidiplaatide valikuga:

LIR60430 LIV63431BK EIT61443B EIS62443 LIV63431BW
pliidiplaadid intuitiivsed pliidiplaadid induktsioonpliit induktsioon induktsioonpliit

Skandinaavia disain

Lihtsasti kasutatav köögitehnika, mis on täidetud uuendusliku tehnoloogiaga, tekitab tunde, nagu oleksite professionaalne kokk oma koduköögis. Stiilne intuitiivsete köögiseadmete tootesari, mille iga detail on ideaalselt paigas.

Nende kasutajasõbralike seadmete iga millimeeter on läbimõeldud. Rootsipärane disain on inimesekeskne, mis tähendab, et uute köögiseadmete kasutamine on imelihtne. Toiduvalmistamine toob rõõmu ja naudingut ning jõuab uuele tasemele. Looge uusi maitseid, roogi ja muljeid.

Intuitiivsed otsused

Electroluxi uus köögiseadmete sari on intuitiivselt mõistetav ja seda on nii lihtne kasutada. Nüüd saate teha kodus süüa ja saavutada restoranitasemel tulemuse.

Electrolux jälgib tähelepanelikult uusi tehnoloogilisi saavutusi ja valib ainult kvaliteetsed ning keskkonnasõbralikud materjalid ja disaini. Skandinaaviapärane kujundus muudab seadmed lihtsasti kasutatavaks. Uue intuitiivse köögiseadmete sarjaga muutub paremaks nii igapäevaelu kui toidu kvaliteet.

Seadmed, mis justkui mõtlevad teie eest

Electroluxi intuitiivne köögitehnika on Sinu jaoks ideaalne, kui otsid oma kööki maailmatasemel tehnikat. Lai valik ja imeilus disain – leidke enda jaoks parim.

Electroluxi uue tootesarja juhendatud küpsetamise ehk Assisted Cooking funktsioon aitab teid samm-sammult ideaalse roani – isegi kõige keerulisemate retseptide puhul. Tipptasemel toidud, nagu valmistatud professionaalsete kokkade poolt.

Uuenduslikud ja mugavad lahendused säästavad aega ja võtavad vaeva igapäevaselt toiduvalmistamiselt. Lisaks sobivad kauni välimusega seadmed igasse modernsesse kööki. Leidke endale sobivaim variant.