Tähistame Electroluxi 100. juubeliaastat ja täname kõiki ostjaid usalduse eest. Seepärast anname paljude Electroluxi toodete tänutäheks ostuga kaasa väärt kingituse.

Kampaania kestab kuni 31.12.2019 või kuni kingitusi jätkub.  Aga see ei ole veel kaugeltki kõik! Kõigi ostjate vahel, kes ostavad, mistahes Electroluxi kodumasina, osalevad loosis, mille peaauhinnaks on väärtuslik Electroluxi robottolmuimeja! Õnneliku võitja selgitame 2.01.2020. Võitjaga võetakse ühendust ning tema nimi avalikustatakse Kodumasin.ee lehel. Electrolux soodsad kodumasinad


Electrolux ENN2800BOW külmiku ostjale anname kingitusena kaasa saumikseri


Integreeritav külmik Electrolux ENN2800BOW
Üldmaht: 279 liitrit
Jahekambri maht: 202 liitrit
Sügavkülmkambri maht: 75 liitrit
Energiaklass: A+
Külmutusvõimsus: 4kg/24h
Automaatne sulatus jahutusosas

Tänu Low-Frost funktsioonile on jää kogunemine ääretult aeglane, mistõttu peab külmikut sulatama harvemini.  


Kombineerides valitud mudelitest Electroluxi ahju ja pliidiplaadi komplekti, anname kingitusena kaasa soolaplaadi

Soolaplaat on valmistatud Himaalaja roosast kivisoolast ning see talub nii kõrgeid kui ka madalaid temperatuure. Kasutage seda pliidil või grillil, ahjus või jaheda serveerimisalusena. Lisaks temperatuuri hoidmisele, küpsetamisele ja toidu serveerimisele teeb soolaplaat õhtusöögist maitsva elamuse. 


KAMPAANIATOOTED:

Kombineerides valitud mudelitest Electroluxi ahju ja pliidiplaadi komplekti, anname kingitusena kaasa Plancha grillplaadi

Grillplaadiga muudate oma pliidi hetkega grillialuseks ja saavutate oivalised õuegrillimaitsed ka tubasel ajal. Hõrke grillroogi ja mahlakaid lihalõike, juurvilja või värskeid mereande võite nautida igal aastaajal.

KAMPAANIATOOTED:

Mistahes Electroluxi pesumasina ostjale anname kingitusena kaasa Electrolux EDB1730 Easy Line aurutriikraua


Mistahes Electroluxi või AEG eestlaetava pesumasina ja pesukuivati kompleti ostuga anname kingitusena kaasa Ergorapido varstolmuimeja.