Выберите язык По-русски
Выберите язык

Bosch PIV975DC1E, Встраиваемая техника, Варочные поверхности , Индукционные поверхности

Доставка

Срок доставки товаров, имеющихся на складе, 2-5 рабочих дня после оплаты

  • Приеду за товаром сам(а) 0 €
  • Omniva почтовый автомат 3 €
  • Курьером на дом 5 €
Оплата

Покупку можно оплатить при оформлении заказа напрямую по ссылке через банк, по счёту, кредитной карточкой или в рассрочку

Bosch PIV975DC1E

(Нет в наличии)

Добавить отзыв

859 €

Дополнительная информация

Производитель Bosch
Вес нетто 20,70 kg
Hob2Hood нет
Тип поверхности Индукционные платы
Цвет Черный
Цвет рамки Без рамки
Кол-во конфорок 5 шт
Тип управления Сенсорное
Зона расширения Eсть
Блокировка Есть
Таймер Есть
Высота (мм) 51
Ширина (мм) 916
Глубина (мм) 527

PerfectFry-funktsiooniga induktsioonpliidiplaat, mille puhul temperatuuri automaatne reguleerimine tagab suurepärase praadimistulemuse.

Kasutajaliidese uus tase
30 cm pikkune DirectSelect Premium pakub toiduvalmistamisel esmaklassilist kasutajaliidest. See on loodud intuitiivselt lihtsaks võimsustaseme ja lisafunktsioonide valimiseks. Kuvatakse ainult teile vajalikud funktsioonid ja välja lülitatud olekus ei ole see nähtav, tagades nii pliidiplaadi puhta ja elegantse väljanägemise.

Saavutage praadimisel parim tulemus
Praadimisel on ülimalt tähtis õige temperatuur. Kui temperatuur on liiga kõrge, toimub isegi parima lihatüki praadimine liiga kiiresti ja on oht seda kõrvetada. Nüüd on liha praadimine imelihtne hoolimata sellest, kas eelistate seda vähe-, keskmiselt või üleküpsetatud kujul. PerfectFry-andur reguleerib praadimise ajal katkematult temperatuuri ja teeb vajalikke kohandusi.

Valmistage toitu suurema võimsusega
Mõnikord on toiduvalmistamisel vaja pisut lisavõimsust. Meie induktsioonpliidiplaatide täiustatud PowerBoost-funktsioon lisab võimsust, et kiirendada toiduvalmistamist. Näiteks on nüüd võimalik keeta kaks liitrit vett peaaegu 50% kiiremini kui tavalise klaaskeraamilise pliidiplaadiga.

ReStart
Kui lülitate pliidiplaadi välja, salvestab see lühidalt viimati valitud seadistuse. Kui see lülitatakse lühikese aja jooksul uuesti sisse, saab viimast seadistust edasi kasutada.

Induktsioontehnoloogia
Induktsioonpliidiplaadid kuumutavad ainult vajalikku – panni või poti põhja. Mida see tähendab? Turvalisemat ja mugavamat kasutamist. Madalam temperatuur kaitseb nii suuremaid kui ka väiksemaid käsi põletuste eest. Lisaks sellele suudab induktsioonpliidiplaat ajada kaks liitrit vett keema kaks korda kiiremini kui tavaline klaaskeraamiline pliit ning säästab seeläbi rohkelt energiat.

17 kuumusastet

Kõikidel keeduväljadel PowerBoost-funktsioon

PerfectFry sensor viie temperatuuriseadistusega

Kõik Igal keeduväljal väljalülitusfunktsiooniga taimer

Signaalkell 

Digital display 

Poti tuvastussüsteem

ReStart Function

QuickStart Function

Lapselukk

Igal keeduväljal 2-astmeline jääkkuumuse näit

Energiakulu näit

  1. Добавить отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите в свою учётную запись или зарегистрируйтесь

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!