Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Samsung VR30T85513W/WA, Koristus, Tolmuimejad, Robottolmuimeja

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 5 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Samsung VR30T85513W/WA

(Küsi tarneaega)

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

538 €

Lisainformatsioon

Kaubamärk Samsung
Tüüp Robottolmuimeja
Värv Valge
Kaal (kg) 3,4 kg

Tolmumahtuvus: 0,3 L

Aku tööaeg kuni: 1,5 h
Aku laadimisaeg: 4 h

LiDAR-sensor
Sensori abil teab robottolmuimeja, kus asub, ning kavandab kõige efektiivsema raja, et kogu sinu kodu saaks põhjalikult koristatud. LiDAR-sensor jälgib ümbritsevat tuba* ning kogub infot esemete kauguse kohta, et liiguda tõhusamalt ja enamale põrandapinnale**.

Hoolikam koristus lisapingutuseta
Võimas koristuskogemus
Hoolikamaks koristamiseks on abiks tehnoloogia: digitaalse invertermootoriga kaasneb maksimaalne imemisvõimekus. Tõhusad harjased saavad samuti hakkama igal pinnal, sealhulgas puidul või vaipkattel.

Automaatne imemisvõimsus
Nutikas võimsus
Jet Bot sobib nii põrandate kui ka vaipade puhastamiseks, sest nutikas seade tunneb ära nii põrandapinna tüübi kui ka tolmukoguse. Nii saab seade imemisvõimsuse automaatselt sobivaks seadistada, et koristada iga pinda sellele sobival moel.

Hügieenilisem tolmukoristus
Puhastusjaam
Naudi mugavat ja hügieenilist viisi tühjendada tolmukast korra kuni kolme kuu jooksul. Pärast koristamist naaseb robottolmuimeja automaatselt koristusjaama, mis eemaldab Air Pulse'i tehnoloogiaga tolmuosakesed. Mitmekihiline filtrisüsteem püüab kinni 99,999% väikestest tolmuosaketest ja allergeenidest.

Sobib iga põrandapinna koristamiseks
Tõhusad harjased
Nii põrandad kui ka vaipkatted saavad puhtaks tõhusalt ja probleemideta. Robottolmuimeja tõhusad harjased on valmistatud pehmest tekstiilist, milles on kasutatud antistaatilist hõbedat. Masin tuleb toime ka karvadega, mis lõhutakse, et need ei koguneks harjaste ümber.

Tolmukasti on lihtne tühjendada ja pesta
Pestav tolmukast
Robottolmuimejat on lihtne tühjendada ning 0,4-liitrist tolmukasti saab kergesti pesta.

Robottolmuimeja juhtimine nutitelefoniga
Täiustatud WiFi-ühendus
Tänu WiFi-ühendusele saad Jet Boti tööle panna ning selle tööd vaadata ükskõik kus ja ükskõik millal. SmartThingsi rakendusega* saad ajastada valitud tubade koristamise või määrata alad, kuhu robot ei tohi liikuda. Jet Live'i abil saad robottolmuimeja tegevust jälgida reaalajas.

Vali, milliseid tube koristada
Vali ja mine
Säästa aega ja korista tõhusalt: saad valida, millisedi tube robottolmuimeja koristab. Jet Bot eristab tube ning saad valida, milliseid neist masin koristab. Nii saab kodu korda kiirelt ja muretult.

Määra keelualad
Keeluala
Robottolmuimeja eirab sinu soovil väärtuslikku mööblit, teatud tube või alasid. SmartThingsi rakenduses* saad robotile määrata keelualad või luua virtuaalsed seinad - nii ei pääse tolmuimeja piirkondadesse, kuhu sa masinat ei soovi, samas ei pea sa kulutama aega füüsiliste takistuste loomisele.

Jälgi koristusprotsessi reaalajas
Reaalajas aruanne
Jet Boti tööprotsessi saad reaalajas jälgida SmartThingsi rakenduses* ükskõik, kas oled kodus või kuskil mujal. Rakendusest näed, millised alad on koristatud, samuti saad roboti panna pausile või lõpetada selle töö. Rakendus salvestab ka koristamise ajaloo.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!