Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:
Uus

Bosch SPV4HMX10E, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad nõudepesumasinad, Täisintegreeritavad nõudepesumasinad 45 cm

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Lisainformatsioon

Päritolumaa Poola
Kaubamärk Bosch
Netokaal (kg) 29.6
EAN kood 4242005421824
Tüüp Täisintegreeritav 45 cm
Energiaklass E
Veekulu ( l ) 9,5
Mahutavus (nõudekomplekte) 10
Müratase (dB) 44
Displei On
Pesuprogrammide arv 6
Pesutemperatuuride arv 4
Reguleeritav ülakorv On
3 korvi tasandit On
Kõrgus (mm) 815
Laius (mm) 448
Sügavus (mm) 550
VarioHinge Ei ole

Seeria 4, Täielikult integreeritav nõudepesumasin, 45 cm

Home Connecti rakenduse kaudu juhitav nutikas müravähendusfunktsiooniga nõudepesumasin.

ExtraDry – täiendava kuivatamise funktsioon.
Slimline VarioDrawer: täiuslik koht sinu söögiriistade, pannilabidate ja kergete esemete jaoks
InfoLight – punane täpp põrandal annab märku, kas nõudepesumasin on sisse või välja lülitatud.
Silence Plus – eriti vaikne 44 dB müratasemega nõudepesumasin.
Rackmatic – reguleeritava kõrgusega nõudepesumasina riiul kõrgete nõude jaoks.

ExtraDry
Ideaalselt kuivad plastnõud
Ühe nupuvajutusega aktiveeritava ExtraDry-funktsiooni kasutamisel kuivatatakse teie nõusid eriti põhjalikult,
kasutades kõrgema temperatuuriga loputustsüklit ja pikemat kuivatamisfaasi.

Slimline VarioDrawer
Võimalus erinevaid esemeid korrapäraselt paigutada.
Kerged ja ebastandardse kujuga esemed ja pannilabidad võivad nõudepesumasinas palju peavalu põhjustada.
Söögiriistad lähevad üksteise vastu ega saa korralikult puhtaks, ning kerged kausid ja kaaned võivad liikuma hakata.
Boschi VarioDrawer mitte ainult ei eralda iga nuga ja kahvlit üksteisest, vaid sellel on ka 2 rida punaseid kokkuklapitavaid
piisid kulpide, visplite, väikeste tasside, ja hommikusöögikausside jaoks. See jätab ka teistel riiulitel rohkem ruumi muude asjade jaoks.

InfoLight®
Täpp, mis annab märku, kas masin töötab.
InfoLight® projitseerib pesutsükli ajal põrandale punase täpi, et teaksite, kas nõudepesumasin töötab. Kui programm on lõppenud, siis täpp kaob.

Silence Plus 44 dB
Märkimisväärselt vaikne nõudepesu
Kellelegi ei meeldi müra sees olla. Kui ka teie hindate vaikust, pakub lahendust kõigest 44 dB müratasemega Silence Plusiga nõudepesumasin.
See töötab märkimisväärselt vaikselt, tagades teie köögis rahuliku keskkonna.

Rackmatic
Kõrgeid nõusid on nüüd imelihtne masinasse panna.
Nõudepesumasinat täites tuleb ikka ette, et kõrgete nõude, pokaalide jms jaoks oleks üleval pool veidi rohkem ruumi vaja. Siin tuleb appi Rackmatic.
Reguleeri nõudepesumasina ülemist riiulit kolme eri kõrguse vahel. Nüüd saad paigutada kohmaka kujuga ja kõrged nõud täpselt sinna kuhu soovid.

Rackmatic
Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi juhul, kui masin on täis.
See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

Tabletiloendur
See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib teie tarbimist ja teavitab teid tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saate otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

Tõukemärguanded
Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui teil on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab teile meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse teie mobiilseadmesse, teavitades teid programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

Allalaetavad programmid
Lae alla programme, mis sobivad täiuslikult just sinu elustiiliga.
Nõudepesumasina kasutamisel juhtub mõnikord, et pesuprogrammid ei vasta sinu isiklikele vajadustele. Allalaetavate programmidega Boschi nõudepesumasinad pakuvad sulle võimalust Home Connect äpi kaudu lisaprograme alla laadida. Tänu allalaetavatele programmidele saad alati valida just endale meelepärase programmi, et saaksid pesutulemustega iga kord rahul olla.

Programmiabiline
Nutikas programmivalik
Kuidas teada, millist programmi iga masinatäie jaoks kasutada? Programmiabiline muudab otsustamise lihtsaks. Vasta lihtsalt Home Connect äpis mõnele küsimusele oma nõude tüübi, määrdumisastme ja isiklike eelistuste kohta seoses energiatõhususe, kuivuse astme, kiiruse ja müratasemega, ning süsteem soovitab sobivat programmi. Seejärel vajuta Start ning juba varsti ootavad sind täiuslikult puhtad nõud minimaalse vaevaga.

Kaugdiagnostika
Kaugtugi tõrgete korral
Kui kodumasinad ei tööta nii nagu peaks, võib see üksjagu stressi põhjustada. Kaugdiagnostika tuleb siinkohal appi. Helista lihtsalt Boschi hoolduspartnerile ning sinu loal kontrollib tehnik distantsilt sinu seadet, tuvastab probleemse koha ja annab selget nõu, kuidas probleemi lahendada. Juhul kui probleemi ei ole võimalik lahendada, tuleb tehnik sinu juurde koju kõigi vajalike varuosadega ning kõrvaldab probleemi. Nutikas tugi, nutikad lahendused.

Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab teil oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanilt. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

AquaStop
Unustage nõudepesumasina lekked
Feature IconLekkekindlus on nõudepesumasinate puhul hädavajalik omadus. Meie AquaStop-süsteem pakub usaldusväärset lekkekaitset. Kui andur tuvastab lekke, peatub nõudepesumasina töö automaatselt ning vesi pumbatakse topeltseinaga vooliku kaudu välja. AquaStop kaitseb teid veekahjustuste eest ja see kehtib kogu seadme eluea vältel.

ActiveWater
Vähem vett, vähem energiat, parem jõudlus.
Feature IconBoschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel laitmatu tulemuse saavutada.

EcoSilence Drive – ennekuulmatu nõudepesu
Feature IconKodu korras hoidmine võib olla keeruline, seal vaikuse tagamine aga vahel lausa võimatu. Meie EcoSilence Drive’iga nõudepesumasinad puhastavad väga tõhusalt ja samal ajal ülimalt vaikselt. Harjadeta energiasäästliku ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendava mootoriga tagab EcoSilence Drive palju sujuvama ja vaiksema töö. Nüüd saate nautida enda kodus nii puhtust kui ka vaikust.

DosageAssist
DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

IntensiveZone
Valik IntensiveZone, mille saab lisada paljudele programmidele, suurendab alumises korvis pihustamissurvet ja temperatuuri. Määrdunud potid ja pannid puhastatakse põhjalikult ning õrnemad nõud saab panna samal ajal ülemisse korvi.

Automaatprogrammid
Pole enam vaja ise mõistatada.
Feature IconEri masinatäite puhul on vaja kasutada eri pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!