Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Ostlejad, kes otsivad erinevate sooduskampaaniate ajal soodsat külmkappi, pesumasinat või televiisorit, võiksid oma seadmete energiatõhusust kontrollida, et veelgi rohkem säästa.

Enamik leibkondi maksab oma energia eest rohkem ja jätkab seda veel mõnda aega, kui viimased prognoosid on õiged. Kui soovite hoida arveid võimalikult madalad, on mõttekas jälgida oma energiatarbimist.

Loe lähemalt

Väidetavalt on see kodudes kõige enam kasutatud seade. Kindlasti tuleb ette päevi, mil te ei soojenda jääke mikrolaineahjus ega käivita pesumasinat. Kuid hea külmkapp muudab teie elu veidi lihtsamaks vähemalt kolm korda päevas, iga päev.

Loe lähemalt

Kaaluge neid samme, et vähendada oma kodu energiatarbimist, hoida kommunaalmaksed madalad ja juhtida keskkonnasõbralikumat elustiili.

Loe lähemalt

Valige oma pesuvajadustele vastav parim pesumasin ja navigeerige meie pesumasina ostujuhendi abil kõigi saadaolevate funktsioonide vahel.

Loe lähemalt

Kas maitseainejäägid on teie riiulitele kinni jäänud? Peaaegu tühi ketšupipudel aastast 2010 vedeleb ikka külmiku tagaseinal? Siit saate teada, kuidas oma külmkappi põhjalikult puhastada.

Loe lähemalt
Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 45

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!