Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Olenemata sellest, kas peate end triikimisprofessionaaliks või olete selle ülesandega täiesti uus, vältige neid levinud vigu.

Loe lähemalt

Parim seade on see, mis sobib teie elustiiliga. Mõned inimesed võivad valida eraldi pesumasina ja trummelkuivati, samas kui mõned kasutavad ruumi maksimeerimiseks ainult pesumasinat ja loodavad selle asemel õhkkuivatusele. Neile, kes soovivad mõlemast parimat, sobib pesumasina-kuivati kombinatsioon ideaalselt.

Loe lähemalt

Eestlaetavatel pesumasinatel on üks märkimisväärne puudus: kalduvus kuhjuda hallitust ja seetõttu ebameeldiv lõhn.

Need sulgevad tihedalt, et vältida vee lekkimist, luues ideaalse keskkonna hallitusseente kasvuks. Hiljutised ümberkujundused on selle probleemi enamasti kõrvaldanud; Siiski võite kohata hallitust ja haisu, eriti kui teil on vanem eestlaetav mudel.

Hea uudis on see, et saate hallituse kasvu ohtu vähendada ja selle teket ennetada.

Loe lähemalt

Mürarikas külmkapp võib olla tõeliselt ärritav, eriti öösel. Olenemata sellest, kas teil on täiesti uus või vana külmkapp, on üsna kindel, et teatud tüüpi müra esineb. Kuna teie külmik peab töötama terve päeva ja öö, on loomulik, et sellest tulenev müra on pidev. Niisiis, siin on mõned näpunäited, kuidas külmkappi vaiksemaks muuta.

Loe lähemalt

Automaatne või manuaalne? Meie juhend aitab teil õige valiku teha.

Tänapäeval on saadaval mitut tüüpi espressomasinaid, millest igal ühel on omad plussid ja miinused. Siin vaatleme lähemalt just automaatset ja manuaalset espressomasinat ning mille poolest eelistatakse ühte kohvimasinat teisele.

Loe lähemalt
Loodud
Määra langev suund
lehekülje kohta

Tooted 1 kuni 5 koguarvust 58

Lehekülg:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!