Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:
Uus

Bosch SPV6ZMX17E, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad nõudepesumasinad, Täisintegreeritavad nõudepesumasinad 45 cm

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Lisainformatsioon

Päritolumaa Poola
Kaubamärk Bosch
Netokaal (kg) 38,5kg
Tüüp Täisintegreeritav 45 cm
Energiaklass C
Veekulu ( l ) 8,9
Mahutavus (nõudekomplekte) 10
Müratase (dB) 42
Pesuprogrammide arv 7
3 korvi tasandit On
Kõrgus (mm) 815
Laius (mm) 448
Sügavus (mm) 550

Seeria 6, Täielikult integreeritav nõudepesumasin, 45 cm

PerfectDry-funktsiooniga nõudepesumasin tagab parimad kuivatustulemused ning tänu paindlikele ja praktilistele täitmisvõimalustele saab panna masinasse kõikvõimalikke nõusid.

PerfectDry: ideaalselt kuivatatud nõud madala energiakuluga; kuivatab isegi raskesti kuivatatavad esemed.
Slimline VarioFlex Pro korvid & VarioDrawer Pro: rohkem võimalusi masina täitmiseks.
TimeLight – programmi olek ja järelejäänud aeg projitseeritakse selgelt põrandale.
Silence Plus – eriti vaikne 42 dB nõudepesumasin.
Home Connect – nutikad koduseadmed muudavad igapäevaelu lihtsamaks.

PerfectDry- Kuivatab nõud ideaalselt, madala energiakuluga.
Nõudepesumasinat tühjendades võivad mõned nõud, eriti plastiknõud endiselt märjad olla. PerfectDry nõudepesumasinad kuivatavad nõud täielikult Zeolithi, loodusliku mineraaltehnoloogia abil. Zeolith kasutab ära pesutsükli õhuniiskust ning vabastab selle kuiva ja sooja õhuna kuivatustsükli ajal. PerfectDry abil tulevad masinast madala energiakuluga kuivatatud nõud, valmis kappi panekuks.

Slimline VarioFlex Pro korvid ja VarioDrawer Pro - Masina täitmine ülima paindlikkusega
Miks on mõned nõudepesumasinad ehitatud nii, nagu sa sööksid iga päev sama toitu? Meie VarioFlex Pro korvid ja VarioDrawer Pro on teistsugused. Nemad naudivad vaheldusrikkust sama palju nagu sina. Kasuta lihtsalt punasega märgitud reguleerimispunkte 10 komplekti kokkuklapitavate piide ja paindlike elementide asendi muutmiseks, ja seda kõigil tasanditel. Reguleeritava kõrgusega ülemisel restil on ka kokkuklapitav kruuside riiul ja 2 libisemisvastast elementi, ning alumisel üks kruuside riiul ja klaasihoidik. VarioDrawer mahutab rohkem kui vaid söögiriistu. Allalastav osa paremas servas loob väiksematele kruusidele ja kaussidele lisaruumi, samas kui pikad köögitarvikud nagu kulbid, spaatlid ja näpitsad mahuvad endiselt turvaliselt sahtli paindlikusse vasakusse külge. Nii on sul rohkem laadimisvõimalusi kui retseptiraamatus roogasid.

TimeLight
TimeLight annab teile märku, et nõudepesumasin töötab, ja projitseerib põrandale järelejäänud aja. Lisaks näitab see ka tsükli edenemist.

Silence Plus 42 dB - Pese nõusid eriti vaikselt.
Kes tahaks mürakeskkonnas piinelda? Kui ka Sina hindad vaikust, on õige valik Silence Plus 42 dB nõudepesumasin. See töötab eriti vaikselt, tagades Sinu köögis rahuliku idülli.

Rackmatic
Tänu kolmekordsele Rackmatic-süsteemile saab ülemise korvi kõrgust hõlpsasti kuni 5 cm reguleerida ja seda isegi juhul, kui masin on täis. See tähendab veelgi rohkem reguleerimisvõimalusi ja suuremat paindlikkust.

Hääljuhtimine - Teie seade kuulab teid
Tänu partnerlusele Amazon Alexaga saab teie nõudepesumasinat juhtida ka häälega. Kontrollige, kas Alexa rakenduses on teie riigi ja keele puhul saadaval asjakohane Home Connecti funktsioon, ning aktiveerige see, et luua ühendus Amazon Alexa ja oma koduseadme vahel.

Lemmikfunktsioon - Lemmikfunktsiooni valimine vaid ühe puudutusega
Võtke oma nutikast nõudepesumasinast maksimumi, lihtsustades sellega oma igapäevaelu. Lemmikfunktsiooni valik võimaldab teil oma enim kasutatud programmid ja valikud lemmikkombinatsioonina seadistada. Programmeeritud seadistuse saab käivitada Home Connecti rakenduse kaudu või otse ekraanilt. Saate kombineerida omavahel näiteks valiku Extra Dry ja programmi Eco 50° ning käivitada nõudepesumasina vaid ühe puudutusega.

Tabletiloendur
See on väga tülikas, kui soovite nõusid pesta, aga nõudepesutabletid on ootamatult otsa saanud. Home Connecti rakenduse tabletiloenduri funktsioon jälgib teie tarbimist ja teavitab teid tõukemärguandega, kui viimasest ostust on jäänud alles vaid viis tabletti. Seejärel saate otselingi kaudu mugavalt uue paki tellida. Viimaks ometi nõudepesumasin, mis kannab hoolt iseenda eest.

Tõukemärguanded
Ootamine, millal nõudepesutsükkel viimaks lõppeb, raiskab aega ja võib põhjustada ebavajalikku stressi, eriti kui teil on väga tihe graafik. Appi tuleb Home Connect, mis tagab teile meelerahu ja aitab aega produktiivsemalt kasutada. Soovi korral saab nõudepesumasin saata tõukemärguandeid otse teie mobiilseadmesse, teavitades teid programmi olekust ja andes edasi muud kasulikku teavet. Mitme asja korraga tegemine nii kodus kui ka eemal muutus just pisut lihtsamaks.

Allalaetavad programmid - Lae alla programme, mis sobivad täiuslikult just sinu elustiiliga.
Nõudepesumasina kasutamisel juhtub mõnikord, et pesuprogrammid ei vasta sinu isiklikele vajadustele. Allalaetavate programmidega Boschi nõudepesumasinad pakuvad sulle võimalust Home Connect äpi kaudu lisaprograme alla laadida. Tänu allalaetavatele programmidele saad alati valida just endale meelepärase programmi, et saaksid pesutulemustega iga kord rahul olla.

Programmiabiline - Nutikas programmivalik
Kuidas teada, millist programmi iga masinatäie jaoks kasutada? Programmiabiline muudab otsustamise lihtsaks. Vasta lihtsalt Home Connect äpis mõnele küsimusele oma nõude tüübi, määrdumisastme ja isiklike eelistuste kohta seoses energiatõhususe, kuivuse astme, kiiruse ja müratasemega, ning süsteem soovitab sobivat programmi. Seejärel vajuta Start ning juba varsti ootavad sind täiuslikult puhtad nõud minimaalse vaevaga.

Kaugdiagnostika - Kaugtugi tõrgete korral
Kui kodumasinad ei tööta nii nagu peaks, võib see üksjagu stressi põhjustada. Kaugdiagnostika tuleb siinkohal appi. Helista lihtsalt Boschi hoolduspartnerile ning sinu loal kontrollib tehnik distantsilt sinu seadet, tuvastab probleemse koha ja annab selget nõu, kuidas probleemi lahendada. Juhul kui probleemi ei ole võimalik lahendada, tuleb tehnik sinu juurde koju kõigi vajalike varuosadega ning kõrvaldab probleemi. Nutikas tugi, nutikad lahendused.

AquaStop - Unustage nõudepesumasina lekked
Lekkekindlus on nõudepesumasinate puhul hädavajalik omadus. Meie AquaStop-süsteem pakub usaldusväärset lekkekaitset. Kui andur tuvastab lekke, peatub nõudepesumasina töö automaatselt ning vesi pumbatakse topeltseinaga vooliku kaudu välja. AquaStop kaitseb teid veekahjustuste eest ja see kehtib kogu seadme eluea vältel.

Slimline pudelihoidik - Enam ei kuku pudelid ümber.
Mis kasu on korduvkasutatavatest pudelitest, kui need nõudepesumasinasse ära ei mahu? Meie Slimline mudelite kokkuklapitav listaarvik tagab, et pudelid on kindlalt paigas, ning saavad tänu õigesti suunatud veejugadele korralikult puhtaks. Ka jätkusuutlik eluviis peab olema lihtne.

ActiveWater - Vähem vett, vähem energiat, parem jõudlus.
Boschi uuenduslik ActiveWater-tehnoloogia maksimeerib tõhusust, et tagada silmapaistvad tulemused, kaitstes samal ajal keskkonda. Hoolikalt sihitud veejaotus, täiustatud filtritehnoloogia, kiirem soojendamine ja pumba suurem läbilase parema veeringluse tagamiseks aitavad ActiveWater-tehnoloogiaga nõudepesumasinatel laitmatu tulemuse saavutada.

EcoSilence Drive – ennekuulmatu nõudepesu
Kodu korras hoidmine võib olla keeruline, seal vaikuse tagamine aga vahel lausa võimatu. Meie EcoSilence Drive’iga nõudepesumasinad puhastavad väga tõhusalt ja samal ajal ülimalt vaikselt. Harjadeta energiasäästliku ja optimaalselt hõõrdumismüra vähendava mootoriga tagab EcoSilence Drive palju sujuvama ja vaiksema töö. Nüüd saate nautida enda kodus nii puhtust kui ka vaikust.

DosageAssist
DosageAssist tagab optimaalse puhastustulemuse ja vaiksema pesu. Pesutablett kukub jaoturist ülemise korvi küljes olevale spetsiaalsele alusele, kus see lahustub täielikult.

IntensiveZone
Valik IntensiveZone, mille saab lisada paljudele programmidele, suurendab alumises korvis pihustamissurvet ja temperatuuri. Määrdunud potid ja pannid puhastatakse põhjalikult ning õrnemad nõud saab panna samal ajal ülemisse korvi.

Automaatprogrammid - Pole enam vaja ise mõistatada.
Eri masinatäite puhul on vaja kasutada eri pesuseadeid. Vale programm ei raiska ainult aega, vaid ka vett ja energiat. Boschi automaatprogrammid reguleerivad pesutsükli ajal automaatselt veetemperatuuri ja loputusaega, lähtudes nõude määrdumisastmest ja kogusest. See tähendab, et täiusliku tulemuse saavutamiseks kasutatakse täpselt nii palju vett kui vaja. Sobilik pesu igale masinatäiele vaid nupuvajutusega.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!