electrolux intuit

Electroluxi nutikad ja intuitiivsed ahjud ja pliidiplaadid teevad Sinu köögitoimetused lihtsaks ja muretuks ning toovad mängleva kergusega tipprestorani road otse Sinu kööki!

Iga Electroluxi intuitiivse ahju ja pliidiplaadi ostuga anname kingitusena kaasa uhke 3-osalise köögitarvikute komplekti.

Pakkumine kehtib kuni 31.03 või kuni kingitusi jätkub.

Tõeliselt intuitiivsed köögiseadmed

Intuitivsete köögiseadmete sarjast leiad nii ahjud, pliidiplaadid, nõudepesumasinad kui ka külmikud
Need seadmad justkui mõtlevad teie eest, olles samaaegselt tipptasemel kvaliteedi ja kaasaegse disainiga. Uuenduslikud ja mugavad lahendused säästavad aega ja võtavad vaeva igapäevaselt toiduvalmistamiselt.

Ahjud

Rootsi kaubamärgi Electrolux intuitiivselt kasutatav ahi võib saada sinu parimaks sõbraks sinu köögis. Need ahjud loodi eelkõige kasutajamugavust silmas pidades. Selle ahjuga küpsetamine ei nõua mitte mingit pingutust, vaid pakub hoopis rõõmu, võimaldades avastada uusi maitseid ja tekstuure, kasutades auru, sisseehitatud lihatermomeetrit ja erinevaid küpsetusprogramme. Teie saate tegeleda muude tähtsate asjadega muretult, samal ajal, kui nutikas ahi teie eest suure töö ära teeb.

Lisaks uuenduslikule tehnoloogiale, mis tagab head tulemused, saab Electroluxi ahjudes küpsetada mugavamalt ja kiiremini ning üks nende põhiomadusi on ka kaunis ja lihtne disain.

Auruahjud annavad teile võimaluse nautida lemmikroogade maitset ja konsistentsi, pakkudes teile valikuvõimaluse küpsetada kas tavapärase kuuma õhu või auruga.

Ahjul on erinevad puhastusmeetodid, pürolüüsist auruni.

Valiku ahjusid leiad siit

 

Pliidiplaadid

Electroluxi induktsioonpliidiplaat on kõige vastutustundlikuma ja usaldusväärsem variant teie köögis. Induktsioontehnoloogia on kiire, tuvastab koheselt keedunõu, seda on lihtne puhastada ning see on ohutu ka väikelastega peres.

Tühi kõht ei ole enam problem, sest induktsioonpliidiplaadid soojenevad kiiremini kui mis tahes teist tüüpi pliidiplaadid, seega saate toiduvalmistamisega varem alustada.

Valiku pliidiplaate leiad siit

 

Nõudepesumasin

Nõudepesumasinate eksperdina teab Electroluxi meeskond hästi, missuguse nõude hunnikuga tuleb pärast suuremat kokkamist tegeleda. Samas teab ta ka seda, kuidas tänu nutikatele lahendustele tekkinud segadus võimalikult väikese vaevaga likvideerida.

Energiatõhususe klassid ulatuvad A+++ (kõige tõhusam) klassist kuni A+ (kõige madalama tõhususega) klassini. Eelistage nõudepesumasinat, mis kuulub vähemalt A+ või kõrgemasse energiaklassi – sedasi hoiate oma vee- ja elektriarved kontrolli all. 

AutoFlex funktsioon optimeerib vee ja energia kasutamist, kohandades vee koguse ja temperatuuri nõude kogusega.

Leia endale sobiv masin siit