electrolux intuitiivsed kodumasinad

Electroluxi nutikad ja intuitiivsed ahjud ja pliidiplaadid teevad Sinu köögitoimetused lihtsaks ja muretuks ning toovad mängleva kergusega tipprestorani maitsed otse Sinu kööki! 

Iga Electroluxi intuitiivse ahju ja pliidiplaadi ostuga anname kingitusena kaasa uhke 3-osalise köögitarvikute komplekti! 

Pakkumine kehtib 1.10.-31.10. või kuni kingitusi jätkub.

Mis teeb Electroluxi intuitiivsed kodumasinad eriliseks? 

Electroluxi intuitiivsed ahjud

Assisted Cooking tehnoloogia toob teie kööki tippkoka, kes juhendab toiduvalmistamist ja vastab kõigile küsimustele. Valige soovitud toit ja ahi reguleerib ise küpsetustemperatuuri ja -aja. Parimad retseptid saab hõlpsasti lemmikretseptide alla lisada.

Parima valiku Electroluxi ahjusid leiad siit

Electoluxi intuitiivsed pliidiplaadid

Valmistage restoranitasemel toite. Kasutajasõbralikud ja uuenduslikud induktsioonpliidid on abiks ka kõige nõudlikumatele gurmaanidele. Pliit tagab lihtsa, kiire ja turvalise toiduvalmistamise koos ajutise pausi funktsiooniga.

Parima valiku Electroluxi pliidiplaate leiad siit

Skandinaavia disain

Lihtsasti kasutatav köögitehnika, mis on täidetud uuendusliku tehnoloogiaga, tekitab tunde, nagu oleksite professionaalne kokk oma koduköögis. Stiilne intuitiivsete köögiseadmete tootesari, mille iga detail on ideaalselt paigas.

Nende kasutajasõbralike seadmete iga millimeeter on läbimõeldud. Rootsipärane disain on inimesekeskne, mis tähendab, et uute köögiseadmete kasutamine on imelihtne. Toiduvalmistamine toob rõõmu ja naudingut ning jõuab uuele tasemele. Looge uusi maitseid, roogi ja muljeid.

Et valik oleks lihtne ega kulutaks Sinu aega

Et valikut ja mudelite omavahelist sobitamist Sinu jaoks lihtsamaks teha, oleme kokku klapitanud mõned ahjude-pliidiplaatide komplektid, mis sobivad omavahel ideaalselt nii visuaalselt, kui oma funktsionaalsuse poolest. Ja muide, juba valmis komplektina ostes, võidad ka hinnas! 

Valmis pliidi ja ahju komplektid leiad siit

Intuitiivsed otsused

Electroluxi innovatiivsed köögiseadmed on intuitiivselt mõistetavad ja nenede kasutamine on tehtud imelihtsaks. Nüüd saate teha kodus süüa ja saavutada restoranitasemel tulemuse.

Electrolux jälgib tähelepanelikult uusi tehnoloogilisi saavutusi ja valib ainult kvaliteetsed ning keskkonnasõbralikud materjalid ja disaini. Skandinaaviapärane kujundus muudab seadmed lihtsasti kasutatavaks. Uue intuitiivse köögiseadmete sarjaga muutub paremaks nii igapäevaelu kui toidu kvaliteet.

Seadmed, mis justkui mõtlevad teie eest

Electroluxi intuitiivne köögitehnika on Sinu jaoks ideaalne, kui otsid oma kööki maailmatasemel tehnikat. Lai valik ja imeilus disain – igasse kööki leidub paslik.

Uuenduslikud ja mugavad lahendused säästavad aega ja võtavad vaeva igapäevaselt toiduvalmistamiselt. Lisaks sobivad kauni välimusega seadmed igasse modernsesse kööki. Leidke endale sobivaim.