Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Haier HBW5519E, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad külmikud, Sügavkülma osa all

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Lisainformatsioon

Kaubamärk Haier
Netokaal (kg) 66 kg
Tüüp Sügavkülma osa all
Energiaklass E
Üldmaht, netto ( l ) 281
Jahekambri maht, netto ( l ) 219
Sügavkülmkambri maht, netto ( l ) 62
Külmapidavus (h) 10
Juhtimine Elektrooniline
NO FROST On
Vahetatav ukse/uste poolsus On
Müratase (dB) 33
Kõrgus (mm) 1935
Laius (mm) 540
Sügavus (mm) 545

2D 55 Series 6
Haieri 2D 55 Series 6, mille külmik on üleval ja sügavkülmik all, on täiuslik kombinatsioon kõrgekvaliteedilisest disainist ja tipptasemel funktsioonidest. 2D Series 6 külmikud tagavad teie toidu pika säilimise tänu spetsiaalsetele tsoonidele, nagu Humidity Zone ja uusimatele tehnoloogiatele, nagu Haier Air Surround. Seade on 193 cm kõrgune ja 55 cm lai, külmiku sisemuses on 15% rohkem ruumi*, kuid see sobib siiski traditsioonilisse kööki.
*võrreldes tavalise 177 cm kõrguse ja 55 cm laiuse külmkapiga

Säilitab toidu maitse, konsistentsi ja mahlakuse kuni 99%* ulatuses, ka pärast 7. päeva maitseb toit nagu 1. päeval.
Tänu Haier Air Surround Fresher Techile voolab õhk ümber külmiku õrnemalt ja pehmemalt. Tänu spetsiaalsetele külgmistele veeru väljalaskeavadele jaotab see süsteem ühtlaselt külma õhku, mis ümbritseb toitu, kogu külmikuõõnsuses, vältides seega otsevoolu toidule ning põhjustamata toidu kaalukaotust ja toidu kuivamist. Seepärast säilitab Haier Air Surround toidu maitse, konsistentsi ja mahlakuse kuni 99%* ulatuses pärast 7 päeva, justnagu 1. päeval.

Humidity Zone säilitab värsket toitu kaks korda kauem
Haieri praktiline Humidity Zone hoiab teie õrnad toiduained kaks korda kauem värskena. See juhtub tänu HCS (niiskuse reguleerimise süsteem) tehnoloogiale, mis on taimekiududest valmistatud membraan, mis suudab hoida niiskust 90% ja reguleerib automaatselt õiget õhuniiskust. Nii välditakse kondenseerunud vee tekkimist sahtli sees. Hoides niiskuse sahtlis 90% juures, võimaldab see siiski jahedal õhul ringelda, nii saate oma toidukaupu säilitada ja nende toitainesisaldus säilib kauem.

Pidevalt madal temperatuur, et paremini säilitada toorest toitu
Äärmiselt kasulik Fresh Box suudab hoida püsivalt madalat temperatuuri, et luua ideaalsed tingimused toore liha ja kala säilitamiseks, kaitstes selle maitset ja toiteväärtust.

Avastage uus ühendatud ja kohandatud kogemus koos hOni rakendusega
Haieri nutikodus pakuvad kohandatud lahendused lõppkasutajatele parimat elukogemust, luues täiesti uue komplekti lahedaid ja rikkalikke võimalusi. Tänu paljudele nutikatele funktsioonidele, nagu Proactive Temperature, Advanced Drink Assistant ja My Inventory, annab hOni rakendus kliendile lõpmatult palju võimalusi tootega suhtlemiseks. Rakendus hOn ja tehisintellekt pakuvad uuenduslikke funktsioone, mis ennetavad teie vajadusi uuenduste järele.

Teie külmikus ei ole hallitust
Hügieenitihend on spetsiaalne hallitusevastane töötlus nii külmiku kui ka sügavkülmiku uksetihenditel, mis vähendab hallituse levikut. Tulemuseks on ohutum seade, paremad säilitustingimused ja kauem värskem toit.

Ei tekita härmatist ja minimeerib bakterite levikut
Total No Frosti tehnoloogia väldib härmatise tekkimist sügavkülmikus, nii ei pea te oma sügavkülmikut perioodiliselt sulatama. See tehnoloogia on kasulik ka külmkapis, vähendades hallituse ja bakterite teket kuni 94%.

Vältige oma toidu külmutamisel tekkivaid külmakahjustusi
TCS on kolmest andurist koosnev süsteem, mis tuvastab automaatselt nii külmiku kui ka sügavkülmiku sisemuse temperatuurikõikumised, mis tulenevad ukse avamisest või veel kuumade toitude sisestamisest. Tänu anduritega inverterkompressorile vähendavad need temperatuurikõikumisi, vältides sügavkülmikus hoitavate toiduainete külmakahjustusi.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!