Выберите язык По-русски
Выберите язык

Russell Hobbs 20131-56, Малая бытовая техника, Кофемашины, Кофеварки с фильтром

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах

Доставка

Срок доставки товаров, имеющихся на складе, 2-5 рабочих дня после оплаты

  • Приеду за товаром сам(а) 0 €
  • SmartPost 4 €
  • Omniva почтовый автомат 3 €
  • Курьером на дом 5 €
Оплата

Покупку можно оплатить при оформлении заказа напрямую по ссылке через банк, по счёту, кредитной карточкой или в рассрочку

Russell Hobbs 20131-56

(Нет в наличии)

Добавить отзыв

39 €

Дополнительная информация

Производитель Russell Hobbs
Тип Кофеварки
Мощность 1000 Вт
Цвет Красный

Meie tootesarja Flame Red Colours Plus kohvimasinas on kohvivalmistamise eksperttehnoloogia ühendatud stiili ja värvikusega. Värskelt valmistatud kannutäis kohvi on üks lihtsatest naudingutest, mida elu pakub. Ei ole vahet, kas kohvitate koos sõpradega või naudite üksi ajalehe lugemist - meie Colours Plus kohvimasinaga saate fantastilise kohvi valmistada vaid ühe nupuvajutusega, nii et enam lihtsamaks minna ei saakski. Leekivpunase korpusega kohvimasin on stiilne täiendus iga kohvisõbra koju.

Innovaatilise piserdustehnoloogiaga piserdatakse kuum vesi läbi kohvipulbri, tagades nii ühtlane vee jaotamine ja temperatuur. Tulemus on kiiresti tõmmanud kohv, kuid kvaliteedi osas pole tehtud mingeid järeleandmisi. 50% kiirema täitmise* juures ei pea te enam oma kuuma jooki ootama. 1,25-liitrine klaaskann võrdub 10 tavalise tassitäie kohviga. Nii et nüüd pole enam vahet, kas valmistate kohvi vaid endale või veel üheksale sõbrale - teie saate ikka istuda ja lõõgastuda.

Vee lisamisel või tassitäie värske joogi väljavalamisel takistab nutikas pausi ja väljavalamise funktsioon valmis kohvil läbi filtri tilkumast, kui kannu hetkeks oma kohal ei ole. Tilkumisvastane tehnoloogia aitab hoida tööpinna puhtana.

Kohvilusikas
Kaasas on ühe tassitäie kohvi mõõtelusikas, nii et saate alati olla kindel, et kasutate õiget kogust kohvipulbrit

Tilkumiskindel
Sellel stiilsel kohvimasinal on sisseehitatud tilkumisvastane funktsioon, mis aktiveerub kannu eemaldamise ajaks.

  1. Добавить отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите в свою учётную запись или зарегистрируйтесь

Сопутствующие товары

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!