Выберите язык По-русски
Выберите язык

Russell Hobbs 24740-56, Малая бытовая техника, Соковыжималки

Вы возможно также заинтересованы в следующих товарах

Доставка

Срок доставки товаров, имеющихся на складе, 2-5 рабочих дня после оплаты

  • Приеду за товаром сам(а) 0 €
  • SmartPost 4 €
  • Omniva почтовый автомат 3 €
  • Курьером на дом 5 €
Оплата

Покупку можно оплатить при оформлении заказа напрямую по ссылке через банк, по счёту, кредитной карточкой или в рассрочку

Russell Hobbs 24740-56

(Нет в наличии)

Добавить отзыв

59 €

Дополнительная информация

Производитель Russell Hobbs
Тип Соковыжималки
Мощность 550 W
Емкость стакана для сока 750 ml
Цвет Красный

Desire mahlapress on kiire viis suurepärase päeva tagamiseks. Puuviljadest maitsva tervisliku joogi valmistamine ei ole kunagi olnud lihtsam. Luksuslikult sügavpunane ja julgelt must mahlapress ei ole mitte ainult teie tööpinna ehteks, vaid tagab teile ka alati värskendava joogi. Ei ole vahet, kas valmistate väga marjase joogi maasikatest, vaarikatest ja mustikatest või klassikalise õunamahla, mis teie lastele väga meeldib – Desite mahlapress aitab teid kõige selle juures.

Eriti lai täitetoru

Eriti laia täitetorusse saab probleemideta panna terved puuviljad või suuremad portsjonid ning nüüd rohkem. Enam ei ole vaja puuvilju mahla valmistamiseks väiksemateks tükkideks hakkida, nüüd saate need tervena täitetorusse panna.

Seadmes asuv hoiukoht säästab ruumi

See mahlapress on oma koha köögi tööpinnal uhkusega välja teeninud - kõik tarvikud saab nutikalt seadme sisse või kõrvale hoiule panna.

  1. Добавить отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите в свою учётную запись или зарегистрируйтесь

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!