Valige keel: Eesti keeles
Valige keel:

Whirlpool W7IHF60TUS, Integreeritav köögitehnika, Integreeritavad nõudepesumasinad, Täisintegreeritavad nõudepesumasinad 60 cm

Sarnased tooted

Transport

Tarneaeg laos olevatele toodetele on 0-5 tööpäeva ostu maksmise kuupäevast.

  • Tulen ise järele 0 €
  • Omniva pakiautomaat 3 €
  • Kulleriga koju 25 €
Maksmine

Ostu eest on võimalik tasuda makstes pangalingi või krediitkaardiga või järelmaksuga.

Whirlpool W7IHF60TUS

(Küsi tarneaega)

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

619 €

Lisainformatsioon

Kaubamärk Whirlpool
Tüüp Täisintegreeritav 60 cm
Energiaklass A
Pesuklass A
Kuivatusklass A
Veekulu ( l ) 9,5
Mahutavus (nõudekomplekte) 15
Müratase (dB) 42
Displei On
Pesuprogrammide arv 8
Pesutemperatuuride arv 4
Reguleeritav ülakorv On
3 korvi tasandit On
Kõrgus (mm) 820
Laius (mm) 598
Sügavus (mm) 555
Sisevalgustus On

6th Sense tehnoloogia
Eelpesu ei ole vaja. 6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.

Flex kolmas rest
Kolmas rest sobib suurepäraselt söögiriistade ja -köögiriistade mahutamiseks ning on varustatud libisevate moodulitega, mis võimaldavad hõlpsasti keskmisele restile laadida kõrgemaid esemeid.

NaturalDry
Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

Vaikne funktsioon
Spetsiaalne valik, mis vähendab mürataset kuni 3 dBA-ni, saavutades samal ajal täiusliku pesu- ja kuivatustulemuse.

Uus riiulite süsteem
Alumise riiuli sujuvamad liigutused tänu kvaliteedi ja disaini olulisele paranemisele, et kasutaja saaks laadida raskeid esemeid riiuli jõudlust kahjustamata.

Auto mixed tsükkel
Automaattsükkel, mis sobib segakoormustele, sobib tavaliselt igapäevaseks kasutamiseks.

MaxiSpace vann
10% lisaruumi **, mis pakub laadimise mitmekülgsust ja palju ruumi iga eseme jaoks igaks juhuks. * Standardvanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite ja MaxiSpace vanniga Whirlpooli nõudepesumasina mudelite võrdlus. Lisaruum viitab suuremale laadimispinnale kolme riiuli vahel.

ExtraSpace
Revolutsioon ruumihalduses. Unikaalne ExtraSpace disain võimaldab panna potte ja panne alumisse resti püstiselt, jättes nii piisavalt ruumi veel 10 nõu jaoks. Säästa ruumi, säästa aega.

Eemaldatav ülemine rest
Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab teil tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

FlexiSpace
Disaini ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

Ülivaikne
Vaikne tõhusus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut tulemust väga madala müratasemega, et saaksid nautida täiendavat rahu ja vaikust.

Poole koguse funktsioon
Ressursitõhus. Säästa ressursse, kui nõudepesumasin on vaid pooleldi täis. Poole koguse funktsioon optimeerib vee- ja energiatarvet, kui pesed mõlemas restis vaid väikest nõudekogust.

Loodussõbralik
Erakordne kokkuhoid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Naudi laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega.* (*6th SENSE programmide minimaalse ja maksimaalse ressursitarbe võrdlus.)

Viitstart
Sulle sobivaks kohandatud. Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma Sulle kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.

  1. Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Tooteid saavad kommenteerida vaid registreerunud kasutajad. Palun, logige sisse või registreeruge e-poe kasutajaks

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!